Nasz zespół

Poznaj nas bliżej

Aleksandra Marciniak

Młodszy Rekruter IT

ola.marciniak@makemymind.pl

+48 501 733 280

Piotr Bargieł

Młodszy Rekruter IT

piotr.bargiel@makemymind.pl

+48 665 551 488

Karol Michalak

Młodszy Researcher

karol.michalak@makemymind.pl

Sandra Wilczyńska

Researcher

sandra.wilczynska@makemymind.pl

Marta Waszczuk

Rekruter IT

marta.waszczuk@makemymind.pl

+48 518 856 782

Wojciech Rodziewicz

Członek Zarządu - Operacje

wojciech.rodziewicz@makemymind.pl

+48 515 022 355

Marcin Pędziński

Członek Zarządu

marcin.pedzinski@makemymind.pl

+48 601 748 868

Kinga Michalak

Prezes Zarządu - Badania i Rozwój, Warsztaty/Szkolenia

kinga.michalak@makemymind.pl

+48 531 288 287

Adam Larsson

Członek Zarządu - Lider działu rekrutacji

adam.larsson@makemymind.pl

+48 666 600 279

Paweł Biedalak

Rekruter IT

pawel.biedalak@makemymind.pl

+48 696 079 016

Paulina Kacprzak

Rekruter IT

paulina.kacprzak@makemymind.pl

+48 512 686 022

Kontakt

Adres

Make my mind Sp. z o.o.

ul. Mielżyńskiego 27/29

61-725 Poznań

E-mail
kontakt@makemymind.pl
Telefon

+48 507 509 633