IT Recruiter

Poziom

Widełki

Miasto

Branża

Regular/Senior

3000 - 5500

Poznań

HR w branży IT

Wielkość firmy

Godziny pracy

Możliwość zmiany projektu

Wymiar pracy zdalnej

15 osób

elastyczne

TAK

Opis firmy

Jesteśmy zespołem, któremu praca sprawia przyjemność. Mamy świetną atmosferę, nie tworzymy sztucznych hierarchii - każdy ma swoją misję i przestrzeń do realizacji pomysłów. Szczerze albo wcale to zasada, której się trzymamy. Pozwala nam to szybko się rozwijać, ponieważ poprzez ścieranie się poglądów bardzo dużo się od siebie uczymy. Staramy się nie ograniczać siebie niczym - dlatego, jeśli w pewnym momencie postanowisz, że potrzebujesz miesiąc wolnego, żeby zdobyć Mont Everest, to masz nasze wsparcie. Każdy z nas ma własne pasje i życie poza pracą - Einstein wpadał na najlepsze pomysły grając na skrzypcach, Ty też tak możesz! Wychodzimy z założenia, że nasza praca jest wartościowa, dlatego dajemy możliwość zarobków na poziomie kandydatów, których rekrutujemy. Godziny pracy są elastyczne, dajemy też możliwość pracy zdalnej, ponieważ dla nas liczy się efekt! Zawsze staramy się wzajemnie motywować do ciągłego rozwoju – oferujemy szkolenia techniczne, treningi z kompetencji miękkich i lekcje języka angielskiego. Zapewniamy także doradztwo finansowe w zakresie oszczędności na przyszłość - ZUS nie musi być jedynym rozwiązaniem.

Wymagania

  • Znajomość realiów branży IT
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Inicjatywa, głowa pełna pomysłów
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania kandydatów rożnymi metodami
  • Doświadczenie w prowadzeniu wywiadów z kandydatami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Zainteresowanie nowymi technologiami

Obowiązki

  • Tworzenie kampanii rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie utalentowanych specjalistów IT
  • Headhunting
  • Przeprowadzanie wywiadów z kandydatami, wykorzystując nasze podejście nastawione na -psychologiczne dopasowanie kandydatów i pracodawców
  • Wsparcie i kontakt z kandydatem na każdym etapie rekrutacji
  • Dbanie o wizerunek firmy i jakość świadczonych przez nas usług

Wymagana znajomość

Dodatkowe umiejętności

Budżet konferencyjny

Budżet szkoleniowy

Bufet świeżych owoców

Chillout room

cotygodniowe mecze piłki nożnej

Dofinansowanie posiłków

Imprezy firmowe

Karty podarunkowe i premiowe

Możliwość awansu

Parking

Parking dla rowerów

Premia

Prysznic

Pryw. opieka zdrowotna

Ścieżka kariery

Subskrypcja sportowa

Szkolenia wewnętrzne

tak

tak

nie

nie

nie

nie