Java Developer

Poziom

Widełki

Miasto

Branża

Regular/Senior

90 - 120 PLN netto (przy B2B), adekwatnie przy UoP

Wrocław

Wielkość firmy

Godziny pracy

Możliwość zmiany projektu

Wymiar pracy zdalnej

duża

elastyczne, możliwość rozpoczęcia pomiędzy 9 a 11

tak

Opis firmy

Dla naszego klienta, bardzo szybko rozwijającej się firmy IT o zasięgu globalnym, poszukujemy Java Developerów. Firma oferuje duże możliwości rozwoju dzięki pracy przy bardzo zaawansowanych technologicznie projektach dla największych światowych marek, takich jak np. Audi, BMW, Microsoft, HSBC, Zalando. Pomimo dużej skali przedsięwzięcia nasz klient zachował bardzo nieformalną atmosferę.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe jako programista Java
  • bardzo dobra znajomość Java, Spring, Maven, Git, XML, Json, REST
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • podstawowa znajomość języków skryptowych (bash, perl, python)

Obowiązki

  • współpraca z zespołem scrumowym,
  • zebranie wymagań dotyczących projektu,
  • zaproponowanie rozwiązania,
  • stworzenie działającej, przetestowanej I udokumentowanej aplikacji.

Wymagana znajomość

GIT Java Json Maven REST Spring XML

Dodatkowe umiejętności

Budżet konferencyjny

Budżet szkoleniowy

Bufet świeżych owoców

Chillout room

cotygodniowe mecze piłki nożnej

Dofinansowanie posiłków

Imprezy firmowe

Karty podarunkowe i premiowe

Możliwość awansu

Parking

Parking dla rowerów

Premia

Prysznic

Pryw. opieka zdrowotna

Ścieżka kariery

Subskrypcja sportowa

Szkolenia wewnętrzne

tak

tak

nie

nie

nie

nie

tak

nie

tak

nie

nie

nie

nie

tak

nie

tak

nie

Dodatkowe informacje

Współpraca z osobami bardzo zaawansowanymi technologicznie z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu aplikacji backendowych.

Wielkość teamu

Możliwość wyboru narzędzi

Struktura teamu

Metodologia pracy

ok. 10 osób

nie

Samoorganizujący się
zespół SCRUMowy

Opis projektu

W zależności od potrzeb osoba na tym stanowisku będzie pracowała przy istniejącym projekcie przy tworzeniu dodatkowych funkcjonalności albo zostanie przydzielona do projektu migracji testów regresyjnych. W ramach projektu trzeba będzie analizować obecna strukturę testów regresyjnych istniejącej aplikacji backendowej (gateway web service). Testy regresyjne są napisane w części w Javie, w części w postaci skryptów. Testy trzeba będzie przepisać do Javy z wykorzystaniem istniejącego frameworka.

Budowa wersji w jednym kroku

System kontroli wersji

nie

nie

Sprzęt

Profil pracy