Project Manager

Poziom

Widełki

Miasto

Branża

Regular

6 000 - 7 000 PLN netto przy B2B (adekwatnie przy UoP)

Poznań

IT/Software - Usługi

Wielkość firmy

Godziny pracy

Możliwość zmiany projektu

Wymiar pracy zdalnej

średnia

8 - 16

nie

Opis firmy

Dla szybko rozwijającej się firmy z branży e-learningowej, która przygotowuje rozwiązania technologiczne wykorzystywane globalnie poszukujemy Project Managera. Zleceniodawcą projektu, do którego trwa rekrutacja jest National Geographic Learning. Celem projektu jest stworzenie platformy, która będzie wykorzystywana do nauki angielskiego na całym świecie. Dodatkowym atutem firmy jest mały, dobrze znający się zespół pasjonatów kodowania i panująca wewnątrz organizacji nieformalna, rodzinna atmosfera.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1 - C2)
  • minimum roczne doświadczenie we współpracy z Klientem anglojęzycznym
  • samodzielność, odpowiedzialność, elastyczność, empatia oraz profesjonalizm
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze

Obowiązki

  • przygotowywanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektu
  • koordynowanie pracy zespołu
  • obsługa klienta w trakcie realizacji projektu

Wymagana znajomość

język angielski C1

Dodatkowe umiejętności

Budżet konferencyjny

Budżet szkoleniowy

Bufet świeżych owoców

Chillout room

cotygodniowe mecze piłki nożnej

Dofinansowanie posiłków

Imprezy firmowe

Karty podarunkowe i premiowe

Możliwość awansu

Parking

Parking dla rowerów

Premia

Prysznic

Pryw. opieka zdrowotna

Ścieżka kariery

Subskrypcja sportowa

Szkolenia wewnętrzne

nie

nie

nie

nie

nie