.Net Developer

Poziom

Widełki

Miasto

Branża

Regular/Senior

Umowa o pracę/ kontrakt B2B - W związku z otwarciem na nawiązanie współpracy z osobami na różnym etapie kariery zawodowej brak określonych budżetów - firma otwarta jest na propozycje ze strony kandydatów. -

Poznań

IT/Software - Usługi

Wielkość firmy

Godziny pracy

Możliwość zmiany projektu

Wymiar pracy zdalnej

duża

elastyczne

tak

Opis firmy

Jest to polska firma z główną siedziba w Poznaniu, specjalizująca się w monitoringu mediów oraz analizie przekazów medialnych. Celem i głównym założeniem firmy jest dostarczenie pełnych i sprawdzonych informacji w jak najkrótszym czasie, tak więc podstawową wartością dla zespołu profesjonalizm oraz umiejętność organizacji czasu. Press Service to grono specjalistów działających między innymi na zlecenie takich portali jak Money.pl, Bankier.pl, czy Interia.

Wymagania

  • - doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych w języku C#/ .Net (min. 3 - 4 lata),
  • - realizacja projektów ze złożonymi systemami informatycznymi oraz dużymi bazami danych,
  • - umiejętność programowania wielowątkowego/rozproszonego
  • - znajomość i doświadczenie w pracy z bazami danych SQL

Obowiązki

  • Rekrutacja wynika z potrzeby rozwoju wewnętrznych aplikacji i nowych funkcjonalności. Firma oferuje dużą dozę decyzyjności dotyczącą wybieranych rozwiązań, także zależy nam na nawiązaniu współpracy z osobą samodzielną, która będzie wsparciem dla zespołu.

Wymagana znajomość

ASP.Net MVC C++ SQL WPF

Dodatkowe umiejętności

.Net Core CQRS Docker TDD

Budżet konferencyjny

Budżet szkoleniowy

Bufet świeżych owoców

Chillout room

cotygodniowe mecze piłki nożnej

Dofinansowanie posiłków

Imprezy firmowe

Karty podarunkowe i premiowe

Możliwość awansu

Parking

Parking dla rowerów

Premia

Prysznic

Pryw. opieka zdrowotna

Ścieżka kariery

Subskrypcja sportowa

Szkolenia wewnętrzne

nie

tak

nie

nie